Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2012, 11:09   #35
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Chciałem tylko powiedzieć, że na dniach zacznę zapewne nową, wymagającą ode mnie wiele czasu i energii pracę. Nie zmieni to jednak nic w związku z naszą sesją. Będę jedynie mniej dostępny (lub całkiem niedostępny) w dzień. Moja aktywność będzie raczej popołudniowo - wieczorna.

Możliwe również, że nieznacznie opóźnione będą moje odpiski dla Was (zamiast 1 dnia tak do 3 , co i tak uważam za dobre tempo.).

Sesja nie będzie zagrożona. Jest moim "oczkiem w głowie" obecnie i bardzo chcę tą opowieść Wam poprowadzić. Jeśli jednak ktoś czułby, że moja dzienna aktywność (czy raczej jej brak) uniemożliwi mu granie u mnie - niech da znać tutaj lub na PW.

Wiem, że Dzieci Hioba są dość specyficzną sesją. Że nie zawsze czujecie co macie robić bohaterami. Że możecie i macie prawo czuć się zagubieni. Ale to też sesja, gdzie pozwalam na światotworzenie, gdzie pozwalam na skupianie się na psyche bohatera. Gdzie nie zawsze najważniejsza jest akcja czy tempo wydarzeń.

Jeśli chcecie to zmienić, lub coś Wam się nie podoba, coś chcielibyście zmodyfikować to jest dobry moment na to, by mi o tym powiedzieć. Lepiej teraz, niż później, kiedy wątki wydarzeń wokół Waszych bohaterów zwiążą się na poważnie i nim zaczną się dziać naprawdę straszne rzeczy.

Zatem czekam na uwagi i potencjalne rezygnacje, jeśli komuś mój brak dziennej aktywności będzie naprawdę uniemożliwiał dalszą grę.

Pozdrawiam.
 
Armiel jest offline