Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2012, 19:47   #24
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-Czyli nie wiedzą jeszcze, ile z tego będzie - zadumał się.

Pomniejszył mapę, widział jednocześnie Park oraz Pętlę.
-Quentin, jak już sprzątniesz Aerodynę to gdzieś ją ukryj. I podaj mi jej wymiary szczególnie wysokość i szerokość, jakbyś sprawdził jeszcze jej osiągi to będzie cacy. Joshua, może ty znajdziesz takie miejsce? Sądzę, że najlepiej będzie skombinować pistolet natryskowy wraz z osprzętem i kilka puszek farby, żeby przed każdym koncertem przemalowywać Aerodynę. Ja zamierzam pokręcić się po okolicy posprawdzać trochę rzeczy. Oraz dowiedzieć się czegoś dodatkowego o Spamboot Division od wiarygodnej osoby, może jest kilka faktów o których nie wiemy. Chcę obfotografować całą okolicę i sprawdzić, czy jest jakaś wygodna trasa ucieczki. - odstawił pustą szklankę z resztkami lody na stół z hartowanego szkła. - Mam coś jeszcze zorganizować?

Jak na razie chciał sprawdzić kilka rzeczy, szczególnie w jaki sposób jest strzeżony kwartał, która korporacja najbardziej zainwestowała w ochronę etc. Porobi trochę zdjęć, porozgląda się. Będzie sobą. Lecz najpierw pojedzie do mieszkania, zostawi aktówkę i dopiero wtedy zrobi małe turnee po mieście, Zaczynając u zakupów u Big Jeya, znanego bardziej jako szczur, potem podejdzie do centrum handlowego Stardust", w sklepie muzycznym wypyta Eddiego o Dywizję, potem coś zje i wypożyczywszy Citycara przejedzie się do miejsca koncertu.

-W razie czego jesteśmy w stałym kontakcie.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline