Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2012, 23:16   #36
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest. Mam nadzieję, że się Wam podobał. Niektórzy dostaną pierwsze ubytki do Mental Balansu (ale te podam Wam w innym terminie).

Posty - do 13 marca do 21.00 - czyli 12 dni - powinno chyba wystarczyć, ale jakby coś, pamiętajcie że zawsze można przesunąć termin o dzień czy dwa - nie robię z tego tytułu sprawy, bo sam nie mam jeszcze pojęcia jak się u mnie wszystko poukłada.

Co do burzy opisanej w poście. Za około godzinkę zacznie cichnąć, by ok 2 godzin później zmienić się w lekki deszczyk.

No, ale najpierw oczywiście:

Gryf - my chyba musimy jakoś temat obgadać

Baczy - podobnie, coś lub ktoś idzie w stronę Grzesia a ten raczej nie czuje się z tym komfortowo

Kanna - jak Basia zareaguje na wydarzenia, to tylko Twoja decyzja, ale jeśli chciałaby wejść np w iterakcję z chłopakiem w swetrze - najlepiej rozegrać to na GG odcku

Ravanesh - Lidia zachowuje się dziwnie i to niepokoi Wandzię, jeśli drążysz temat, musimy rozegrać to na GG docku - tym naszym "tajnym" najlepiej.

Harard - dogadać temat w mieszkaniu - na PW, GG lub GG docku a potem się zobaczy.

Liliel - podobnie, kiedy przyjrzysz się kamieniowi uważniej, zobaczysz jeszcze jakieś cyfry - to data, data dobrze zapamiętana przez Teresę - data wydarzenia z Twojego Piekła.

Pozdrawiam i rzecz jasna służę swoją osobą.
 
Armiel jest offline