Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2012, 15:16   #3
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
To tak szybko, .doc to podstawa. Większość dialogów prowadzę na google docs. Walki mechanicznie oczywiście, nie po to siedziałem nad rozpisywaniem tego wszystkiego mechanicznie, żeby sobie na to popatrzeć jak ładnie wygląda .

Co do długości, to raczej pytanie do graczy nie do mnie. Nie ukrywam, że trochę tych notatek tam się zebrało, kampania dzieli się na trzy rozdziały i prolog. Z jednej strony tempo dyktują gracze, z drugiej awanse też oczywiście będą w... Mam nadzieję rozsądnych odstępach czasowych (zazwyczaj po wykonaniu jakiegoś większego zadania). To jest tak, że z jednej strony nie jestem zwolennikiem awansu o poziom po przekopaniu połowy Faerunu i stu stronach rozgrywki, z drugiej też nie za szybko. Tak jak mówię, ciężko odnieść mi się do tego w tym momencie, bo nie mam przełożenia swoich notatek na ilość postów.
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline