Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2006, 03:28   #111
Frosty
 
Frosty's Avatar
 
Reputacja: 1 Frosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnieFrosty jest jak niezastąpione światło przewodnie
Anzelm

Poranny wymarsz nie zaczął się za dobrze. Nagła eksplozja ziemi sypnęła solidną dawką piachu wprost w moje oczy. Zaraz po niej przenikliwy pisk spowodował, że zachwiałem się i omal nie straciłem równowagi robiąc parę rozpaczliwych kroków w tył. Jakby za mgłą dojrzałem ruchy kompanów i czegoś naprawdę wielkiego! Cokolwiek to było, było coraz bliżej. Odrzuciłem plecak na bok i chwyciłem oburącz swój kostur.
-"Maureen stań za mną!"- krzyknąłem. Nie miałem pewności czy Łowczyni nadal jest obok mnie, lecz właśnie tam się znajdowała nim wszystko się zaczęło.
Z obficie łzawiącymi oczami i kosturem wyciągniętym przed siebie czekałem gotowy na atak niewyraźnego kształtu.
 
__________________
"Nadchodzi zima"- Eddar Stark
"Czarne skrzydła, mroczne wieści"-...
Frosty jest offline