Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2012, 10:53   #65
Piter1939
 
Reputacja: 1 Piter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodzePiter1939 jest na bardzo dobrej drodze
-Tak, zaiste walczyłem w Iberii, pierwszy pułk Iryskich dragonów w armii generała de Monta, waszmość walczył na morzu…zupełnie jak mój brat, który pływał z viceadmirałem De Nelsem na „Królu Adamie I” -odpowiedział Piotr Anthonemu

Potem zajął się słuchaniem rozmowy towarzyszy z kapitanem Wegnerem. Szlachcic nie przypuszczał, że żołnierz buja, wiele już słyszał na temat różnych dziwów w tej krainie. Co też kapitan potwierdził w swej ostatniej wypowiedzi. Piotr już skończył swoje piwo, które zresztą bardzo mu smakowało. Zamierzał właśnie zamówić następne, kiedy usłyszał krzyk:

- Hultaje! Złodzieje! Składzik mi szabrują!

Piotr uśmiechnął się pod nosem. Nie miał zamiaru specjalnie się przejmować. Za to ten Ryan chyba za dużo wypił, mimo wszystko jego płomienne przemówienie ze stołu, mogło z pewnością poruszyć serca bywalców karczmy. Piotr spokojnie wyszedł na zewnątrz, po wybiegnięciu towarzysza, ciekaw dalszego rozwoju wypadków. W końcu w tej nędznej mieścinie lepszych rozrywek raczej nie uświadczy.
 
Piter1939 jest offline