Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2012, 21:24   #17
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Mistrzu:

Będziesz musiał zmienić swojego posta. Trochę zbyt daleko posunąłeś się w ingerencji w świat. Wszelkie takie rzeczy jak pojawienie się ważnego NPC, odnalezienie śladów etc. muszą być uzgodnione z MG.

Poza tym wszystkie wydarzenia rozegrały się na zewnątrz metra, także Atkinson nie miał potrzeby wchodzić do środka stacji ... oczywiście mógł to zrobić, ale bez poczynionych uzgodnień powinieneś zakończyć posta na momencie wejście do metra, ewentualnie opisać w niej plany postaci na kolejnych ruch.

Post dla ciebie pojawi się jak wprowadzisz odpowiednie poprawki ...

Do wszystkich:

Wiem już wszystko co powinienem wiedzieć dot. postów. Asmorinne nie przejmuj się, jak nie zdążysz wrzucić posta, to dodasz go później .

Dla trójki pozostałych agentów post pojawi się jutro (mam nadzieję, bo dzisiaj jakieś przeziębienie mnie chwyciło i walczę z nim, liczę, że będę miał siły, żeby pisać jutro.
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline