Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2012, 14:06   #18
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Zaznaczyłem "stworzenie od nowa", z dwu powodów:
- jestem przeciwnikiem grania w "światach książkowych", bo zawsze jest problem z graczami, którzy chcą grać kimś i ludźmi, który widzą to inaczej.
- wprowadzenie jakichkolwiek pomysłów własnych - jest de facto tworzeniem świata na bazie dzieła - więc opcje 1 i 2 są dla mnie w zasadzie tożsame.

Słusznie zauważono wcześniej, że jest to trochę wyważanie drzwi otwartych. Przygodę w "scenerii z Mordimera" można rozegrać w wielu systemach (wspomniany WH), ale również DDkowy RL czy mroczniejsza wersja GH (na terenach teokracji Pale). No, i nie można tu pominąć systemu wręcz stworzonego do tego typu sesji - Monastyru!
Może więc zamiast tworzyć nie wiadomo co na podstawie książki - wziąć gotowy system i skoncentrować się na dobrej przygodzie?
 
Aschaar jest offline