Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2012, 20:33   #14
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Mam parę pytań, w pełni nie zobowiązujących.

1. Czy postać musi pochodzić z regionu, z którego pochodzi jego rodzic-bóstwo? Np: czy mogę być dzieckiem Hadesa i Japończykiem jednocześnie? :P
2. Czy są jakieś granice wiekowe, zarówno górna jak i dolna dla postaci? Czy rodzic mógł się do nas odezwać w pięćdziesiąte urodziny?
3. Jak to jest z umiejętnościami bohatera przez poznaniem rodzica? Już od dnia narodzin je posiada, czy może zostają one "aktywowane" przy ich pierwszym spotkaniu?
4. Jak dawno, względem czasu gry, może odbyć się pierwsze spotkanie z rodzicem? Domyślam się, że pierwsza część gry będzie właśnie polegała na zapoznaniu się z panteonem i przywilejami Sciona, załapaniu klimatu, ale wolę się upewnić
5. Rozumiem, że sesja będzie oparta (poza pierwszą częścią) w dużej mierze na współpracy? Jakby ktoś chciał tak... tego... posabotować, grać an dwa fronty... Będzie szansa? ;> Z ciekawości tylko się pytam, rzecz jasna.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline