Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2012, 21:52   #12
Yzurmir
 
Yzurmir's Avatar
 
Reputacja: 1 Yzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie cośYzurmir ma w sobie coś
Ja chciałem tylko oznajmić, że zamierzam się ubiegać o miejsce tutaj... Innymi słowy myślę nad postacią. Wiem, że to będzie człowiek, żołnierz. Resztę muszę napisać.

Skoro nasze postacie mają się znać, to proponuję, aby osoby, które już wysłały karty postaci, coś o nich tutaj napisały. No, przynajmniej imię, zajęcie, jakoś ogólnie charakter (potężny berserker albo łagodny i inteligentny itd.). To da jakieś pojęcie o tym, jak ta drużyna może wyglądać.



EDYCJA

Jako, że większość historii mam już skończone, oto moja postać: Ivein z Alsburga, żołnierz dezerter, łowca głów. Poszukiwany w Reiklandzie, ale w Middenlandzie bezpieczny, jak się zdaje. Hulaka, choć lubi się dąsać, skory do gniewu, dobry tancerz. Od kilku lat para się swym fachem, poszukując przestępców wraz z paroma innymi ochotnikami; skład zespołu zmieniał się już wielokrotnie.

To tak wstępnie. Coś może dojść albo odejść, gdy będę kończył historię jutro; prawdopodobnie dużo się zmieni jeszcze w trakcie gry, zwłaszcza na początku. Wiadomo jak to jest. Wolę dopasować postać do gry niż na siłę trzymać się jakichś bazgrołów. To się tyczy co prawda właściwie wyłącznie charakteru.

Nie wiem, jaką macie wizję drużyny. Możemy być łowcami nagród -- to znaczy Iveinem, profesjonalnym łowcą nagród, i paroma śmiałkami, którym takie zajęcie pasuje. Albo odwrotnie, możemy zajmować się czym innym, a jakoś przy okazji tych podróży Ivein patrzy za banitami.
 

Ostatnio edytowane przez Yzurmir : 05-03-2012 o 23:44.
Yzurmir jest offline