Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2006, 23:48   #348
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Pikawa

Uśmiechnął się tylko chłodno. Nie wiedział?

- Tak pierdolony naziolu. Bierz tą rękę od swojej plastikowej zabaweczki, tylko mnie kurwa drażnisz, a zanim wyjmiesz to z tej poszewki, mój nóż będzie rozcinał twój żołądek. Mam problem, mam kurwa całą historię problemów! Od tego pedała, co Polskę ochrzcił, zawsze chcecie nam dopierdolić za wszelką cenę jebany szawbie...- przerwał Pikawa, spoglądając na twarz "rozmówcy"- A za to, co twoi jebani przyjaciele zrobili mojej matce najchętniej rozprułbym cię na kawałki, a z twojej skóry zrobił zajekurwabistą poszewkę na poduszkę dla Karoliny.

Kątek oka widział już, jak Tower niecierpliwi się i zaczyna otwierać gębę, by powiedzieć coś "mądrego i pouczającego".

- Ale tego nie zrobię, bo zdecydowali przyjąć cię do gangu i muszę to uszanować. Tower, nawet niczego nie mów, wiem o co ci chodzi. Ja tylko odpowiadam Audiemu na jego w dupsko jebane pytanie...- ostatnie słowa Pikawa wycedził przez zęby, a później obrócił się na pięcie u rzucił się na kanapę. Rozłożył się wygodnie i czekał na słowa Towera spokojnie.

A tak naprawdę znów był dzieckiem, któremu łzy napływają do oczu.
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline