Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2012, 20:16   #41
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Quentin był właśnie w metrze. Żuł szczęką i patrzył się po okolicznych kobietach. Był w dobrym nastroju. Załatwił Molinę. Po pierwszym koncercie dokupi sobie jakiś wszczep. Może dopalacz refleksu. Już od dawna o nim marzył. Teraz i tak był szybki. Może być szybszy. Nad głową przelatywał mu nowy model elektrycznego Forda, prosta holo-reklama. Auto z gracją przejeżdżało po czystych ulicach miasta. Spowolnienie kamery i zbliżenie na twarz pełną podziwu należącą do małej dziewczynki. Odezwała się jego rozsuwana Motorola. Odebrał. To Josh.


-
Siemasz Quentin. Załatwiłem netrunnera od monitoringu oraz zaufanych ludzi, którzy po akcji zwiną głośniki i projektory. Poza tym zauważyłem, że wjazd od strony zatoki nie jest przez nikogo pilnowany. Remontują rurociąg. Jak masz kontakt z Maxem przekaż mu to. A co do transportu... Masz już tą AVkę?


-
Mam... mam. Nie uwierzysz kogo załatwiłem. Samego Moline. To jego pojazd. Znaczy się był. Lepiej będzie jak ty sam powiadomisz Max`a, nie znam szczegółów o które może zapytać. Co teraz? Chwila wolnego?

 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 07-03-2012 o 20:32.
Pinn jest offline