Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2012, 18:11   #42
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację

- Molina? To ten gość od elity Militechu? Niezły wyczyn, ale wiesz, że osobiście nie pochwalam zabijania dla sportu. Mogłeś zwinąć pojazd bez rozlewu krwi. Jak ty nie możesz zaraz zadzwonię do Maxa. Póki co mamy wolne, ale proszę nie rozrabiaj więcej niż trzeba. Nie chce abyśmy mieli dodatkowe zagrożenie podczas akcji... Ponoć interesują Cię przydatne wszczepy? Polecam cyber-audio. Komórkę, radio czy słuchawkę wyciszającą można zawsze zgubić a to cudo... działa świetnie. Jak byś chciał przed akcją skoczyć się napić czy coś omówić dzwoń. Do zobaczenia.

Josh się nie zdziwił aż tak bardzo wyczynem Quentina jak mogło się wydawać. Wymieniony zawsze był szybki, sprawny a co więcej... narwany. Nie miał najlepszej reputacji, ale bardzo mocną - nie ważne jaka by ona nie była. Pracować z kimś takim jest o tyle dobrze, że nie będzie się zastanawiał przed walką. Z drugiej strony może czasem zbyt szybko wywoływać starcie czy inne komplikacje. No, ale od czego były nierozłączne zabawki, którymi Greed dysponował? Pozostało teraz zadzwonić do ex-gliny i przekazać mu najważniejsze informacje.

- Witaj Max. Tu Joshua. Quentin zajął się już pojazdem a ja pojeździłem tu i tam. Mam hakera od blokowania monitoringu i łączności, mam zaufanych ludzi od zabrania w miejsca koncertu głośników i projektorów a co najlepsze zauważyłem, że wjazd od strony zatoki nie jest strzeżony. Remontują tam rurociąg. Powiadomiłem już o tym klientów. W razie problemów wiesz, gdzie mieszkam. Tylko przed każdą wizytą dzwoń. Jak zawsze. See ya
 
Lechu jest offline