Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2006, 17:22   #23
Solfelin
 
Solfelin's Avatar
 
Reputacja: 1 Solfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumnySolfelin ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał wejcher
Nie mialem na mysli sesji na forum, lecz np na czacie

Slowo 'zboczeniec' jest wzgledne. Poprzednio pisalem o przymiotnikach (czesc przymiotnikow ma forme rzeczownikow) ktore nie opisuja danej rzeczy lecz nasze podejscie do nich, i wlasnie do nich sie zalicza. Nie jest wiec argumentem.
Nie zastanowiles sie nad tym co napisalem tylko do razu napisales 'swoje'.
Jesli z kims sie rozmawia, slucha sie slow rozmowcy, inaczej jest to monolog.

Przykladu: sa osoby dla ktorej zboczeniem jest uprawianie seksu przy swietle dziennym; dla mojej babci (89 juz letniej) widok mezczyzny w samych majtkach jest juz widokiem zboczonym. Sa to przyklady osob ktore maja podejscie emocjonalne, nie racjonalne. Identyfikuja rzeczy wzbudzajace emocje z emocjami.
Takie samo podejscie prezentujesz w swoim poscie, o czym jak widze, nie zdajesz sobie sprawy.
Stój.

Wpierw przeczytałem to, co napisałeś, ponieważ to jest typowa sytuacja psychologiczna, było mi to doskonale znane. :] Przez chwilę obracałem się w "paranormalnych", ezoterycznych kręgach i dobrze wiem, co ludzie robią sobie z mózgu.

Dlatego odmawiam Ci tego, żebyś mnie posądzał o prowadzenie monologu. Raczej Ty go prowadzisz; posłuchaj bardziej wykształconego pod tym względem.

Widzę, że macie własne zdanie na ten temat. Dobra, miejcie go. Zobaczymy po śmierci.
Uczynki ciążą na powłoce duchowej człowieka. Zależnie od "barwy" tych uczynków, takie będzie miał ciało po śmierci. Obciążony troskami, przyjemnościami będzie nimi zniewolony.

Cierpieniem - przeciwnie. Cierpienie uwalnia od złej karmy... uwalnia od ociężałości.

Życzę Wam miłego życia.
Bo może na pośmiertne nie macie już szans.

PS Doskonale wiem, o co chodzi. Ale Wy nie wiecie, o co mi. To jest zrządzenie losu; ustępuje więc głupim.
Ale wiedzcie, że nie będę tolerował tego, że sami się pogrążacie. Na własną prośbę się niszczycie.
 
__________________
Soulmates never die...
Solfelin jest offline