Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2012, 16:35   #23
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
No dobra. Przełamałem się i pożyczyłem Revelations.

Spoko. Fajniejsze od 1 znacznie. Wcześniej streściłem sobie z neta fabułę II i stwierdzam, że w końcu porządnie wykorzystali fajny pomysł, ideę itp. które to były w pierwszej części. Fabuła co prawda bez szału (świat zmierza do zagłady [znowu] uratuj go i rozwiąż super zagadkę, super ludzi) ale poprowadzona bardzo płynnie i ciekawie. Postacie fajne, walki widowiskowe, ale straaaasznie łatwe. Wspinaczka ładna i całkiem fajna.

Brak jazdy konnej... To rzeczywiście boli w porównaniu do 1.

Wciąga, prawda. Multi nie próbowałem, ale następne części kupię, mimo iż na PS kosztują chyba z milion funtów. Ale ogółem fajnie, że jest kolejna gra, która z części na część staje się lepsza.

Trailer 3 ciekawy. Indian lubię. Będzie spoko. Ciekawe tylko, czy gra zajdzie czasowo do czasów obecnych. Albo do przyszłości nawet. To by było trudne do wykonania, ale możliwe, ze wyszłoby super.

W sumie fajne. Żałuję, że nie zapisałem się do rekrutacji, bo jakaś była w świecie AC na forum.

Także polecam Revelki.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem