Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2006, 00:05   #28
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Dobra, boje się cokolwiek napisać w tym temacie by nie paść ofiarą stwierdzenia o niewiedzę albo pisanie nie na temat, ale...
Bla bla bla
Dlaczego nie poruszę na sesji ciężkiej tematyki, jaką jest opis potwornej masakry, tortur czy sceny seksu?
Bo nie chce zranić innych uczestników zabawy.
Dlaczego mam opory przed graniem w Wampira, Wilkołaka czy Maga? Bo takie systemy mogą spowodować że zapomnę o tym że przyszedłem się odprężyć.
Nie traktuje RPG poważnie. To dla mnie ważne hobby, ale nie zgłębiam go w takimi sposób jak wy.
Może powoduje to że jestem płytki, albo niepełny.
Solfelin, masz u mnie minusa za podejście do tej rozmowy. Kończysz swój poprzedni post tak głupio, jakbym słyszał jakiegoś kapłana voodoo który nałożyła na nas klątwę.
Sorry, za póxno mam pelerynę antyUrokową.
Wejcher nie zaatakował Cię, on jedynie wykazał że nie obroniłeś swoich argumentów.
Nadal nie odpowiedziałeś na Jego kontrargumenty.

Ps. Sam się pójdź zniszczyć Man :P
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline