WÄ…tek: Assassin's Creed
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2012, 20:37   #24
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Ja przyznam się szczerze że po przeczytaniu newsa o nowych realiach gry i po obejrzeniu trailera do AC III trochę się rozczarowałem. Co prawda nie chcę tutaj przesądzać niczego z góry, ale już na trailerze widać że dalej nie uporali się z problemami grafiki na PS3 bo gra przy animacjach śniegu cały czas przycina.

O samym umiejscowieniu akcji już nie wspomnę, bo po prostu mi się nie podoba gdyż liczyłem na Rosję albo Chiny :P

Dodatkowo nie pojawi się chyba ani hidden blade ani hook blade jako broń główna tylko ten przeklęty indiański tomahawk :/

Co do rekrutki w świecie AC to ja myślę właśnie nad historią i czysto z ciekawości spytam jeśli byliby jacyś chętni do wzięcia udziału to w jakich czasach najchętniej byście zagrali?
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem