Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2012, 06:24   #258
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dziękuję za komplet postów!

Post dla Derenhelma (Logana), Cadarna i Finluina jest.
Pozostali poczekają do wtorku lub środy, odpiska będzie na pewno w moim terminie bez poślizgu. Postanowiłem pozwolić sobie robić mój post na dwie części. W związku z tym dobrze by było gdyby w międzyczasie:

- Andaras napisał zapowiedziany telegram lub list do Herumora, jeżeli ma być on wysłany krukiem przed przeprawą lub zaraz po niej (zakładając, że przejdą przez wąwóz).

- Endymion z Dią jeżeli chcą dokończyć dialog na wspólnym to mogą to uczynić, a jeśli nie, to niech supervisor korsarzy da mi na privie jakieś deklaracje co zamierza dalej lub w między czasie. Inaczej moja odpiska dla Was będzie krótkim opisem przyrody a akcja czyli dialog/przesłuchanie/wymiana informacji/zawiązanie współpracy/sojuszu/etc oddana w Wasze ręce. Jeżeli nie chce Wam się gadać to dajcie mi tylko intencje i co jedni od drugich chcą się dowiedzieć/uzyskać (w sumie od Endymiona to już mam raczej dokładnie) a poturlam i przynajmniej opiszę kto komu w co uwierzył/zaufał/nie dał się zwieść/etc. i zgodnie z własnym uznaniem podpowadzę Wam akcję do przodu.

Termin dla wszystkich będzie w następną środę 21wszego.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline