Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2012, 00:12   #33
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Pomyliłeś się w rachunkach.

x / y = jak MG będzie chciał (lub jako wynik determinacji graczy)*.

*Dojdzie wtedy, gdy MG tego będzie chciał. Lub gracze jeśli zdołają zamordować kuriera. Albo złapać gołębia pocztowego, czy przechwycić podróż astralną.
Oj Anonim, Anonim. Zaczyna to przypominać kawał o Wilku, co zdzielił znowu Zajaca:
Cytat:
- A ty znowu bez czapki!?
System podróżowania jest na sesji potrzebny jak chce się zachować jakieś tam realia w tym fantastycznym świecie. Pomaga w orientacji zdecydowanie. Zarówno obieg informacji, jak i szybkosć podróżowania nie tylko konno, ale i wozem, czy łodzią/statkiem jest istotna dla wydarzeń, które się rozgrywają w świecie gry równolegle do poczynań drużyny. Bo tylko niedojrzały MG jedzie liniowo nie uwzględniając ruchów wroga/prawa/etc.

Ja do Śródziemia zaadaptowałem system z bodajże DnD po małych przeróbkach. Trzymam się mil, bo mi wygodniej, ale na dole jest legenda, no i w google wystarczy wrzucić odległosć i jest też przelicznik na kilosy.

http://lastinn.info/289853-post5.html ([Śródziemie] Uruk-hai - Materiały)
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem