Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2012, 20:38   #37
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam Was serdecznie. Na początku od razu przepraszam za jakość posta. Tak się złożyło, że musiałem wyrównać u Was czas (mniej więcej) stąd ten dość ubogi zakres wydarzeń opisanych przeze mnie.
Poza tym jestem troszkę chory, co też nie sprzyjało pisaniu.
Mam nadzieję, że wybaczycie mi to.

Teraz termin kolejny - UWAGA - do 23 MARCA 2012 r do 22.00.

Proponuję by w postach było:

Kanna, Ravanesh i Baczy - wy pogadajcie w trójkę na GG docku, a potem - pod koniec posta - powiedzcie do kiedy planowaliście siedzieć w "Miejscu", co robiliście jak je opuścicie i jak się przemieszczaliście do domów (znajomych, hoteli - nie wiem, ale też chciałbym wiedzieć).

Harard - my sobie pogadamy na GG odcku Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Liliel i Gryf - Wy dostaniecie troszkę informacji na PW, a potem - zapewne - jakiś tajny dock

Co do czasu narracji u Was - dopełnijcie wieczór (z możliwością przejścia na noc) tego dnia. Jak chcecie możecie mi wysłać plany związane z niedzielą jako PW lub w innej formie (intencje w poście). W niedzielę planuję "małą" niespodziankę dla Was

Pozdrawiam i raz jeszcze proszę o wybaczenie jakości posta.
 
Armiel jest offline