Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2012, 11:50   #207
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Cóż, założyłem , że sytuacja jest prosta i najzwyczajniej w świecie jako MG, postanowiłem rozwiązać ją przy użyciu rzutu obronnego na refleks. Trochę dziwne, że jako taka anty-fanka mechaniki naglę wytykasz mi tutaj miliard rzutów , których nie wykonałem :].
Czemu tak zrobiłem ?
Huk to nic innego jak dobiegający do was odgłos magicznego oręża, którego użył Gustav. Pośród zarośli grupa pierwsza nie ma szans tego dostrzec. Podczas kiedy Twoja postać została zaskoczona, trochę trudno moim zdaniem mówić tutaj o rzutach na walkę w zwarciu czy przebiciu KP. [Kiedy Lairiel leci bezwładnie w jego objęcia ]

Jak również zauważył Romulus - w swoim poście wyszłaś nieco do przodu , zmieniając nieco sytuację pod siebie. Starałem się pójść wam przy tym na rękę, dorzucając jeden mało istotny , negatywne efekt oparty na prostym rzucie obronnym na refleks.

Jednak skoro budzi to takie kontrowersje, post będzie do edycji.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 14-03-2012 o 11:55.
Mizuki jest offline