Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2012, 23:06   #11
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jak ja prowadziłem, a drużyna chciała się rozdzielić, to stosowałem zdolność nadnaturalną "Złowieszczy rechot MG" i sięgałem po bestiariusz. Owszem, nie dotyczyło to sytuacji, gdy chcieli zrobić szybkie zakupy, albo coś w tym stylu, ale wtedy rzeczywiście było to szybkie. Gracze się z tego śmieją, ale pomagało i uważam, że jest to lepsze rozwiązanie niż siedzenie przez 2 godziny bezczynnie, bo akcja nas nie dotyczy.
Wychodzenie na bok też stosujemy, ale tylko jak bardzo nam zależy na tajemnicy/niespodziance i nie trwa to dłużej niż 5 minut.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem