Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 10:12   #14
Cas
 
Cas's Avatar
 
Reputacja: 1 Cas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodzeCas jest na bardzo dobrej drodze
W sumie nawet nie chciałem brać udziału w tej dyskusji, ale pomyślałem, że dorzucę coś od siebie. Głównie po to by poprzeć to co napisał Lechun. U mnie być może nigdy drugim MG nie był brat, ale jednak praktycznie zawsze miałem w zanadrzu jakieś zastępstwo. Choćby i po to żeby jakiś MG mógł poprowadzić graczy na wypadek mojej nieobecności (taki, a nie inny charakter pracy).

Przerobienie kart postaci i dotychczasowych wydarzeń to niezbyt wiele. Odnośnie samej przygody wystarczy przedstawić w punktach to co sam zaplanowałem na tą przygodę i nikt nie ma problemu.
Nawet sami gracze lubią takie sytuacje, bo inny MG to inny styl, inne podejście do niektórych rzeczy etc.
 
__________________
"The heart lies and the head plays tricks with us, but the eyes see true.
Look with your eyes. Hear with your ears. Taste with your mouth. Smell with your nose. Feel with your skin.
Then comes the thinking, afterward, and in that way knowing the truth."
Cas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem