Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 15:27   #740
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
No i to by było na tyle. To był ostatni post w sesji. Gratuluje tym wszystkim, którzy dotrwali ze ma do końca. 

Informacje techniczne.

Besta „policzyła się” z Gottrim, Leo i Dirkiem. Dwaj pierwsi mieli jednak po PP i dzięki temu żyją. Dirk niestety już go nie miał i został ostatnim wpisem na długiej liście ofiar Bestii Z Ostermak. Mimo to, dambibi jeśli chcesz, to masz możliwość zagrać nowa postacią w kontynuacji. No właśnie, w temacie rzeczonym.

To, że sesja się skończyła, wcale nie oznacza, że wy macie wolne :P W linku poniżej znajdziecie raport z sesji. Jest tam też dla was niespodzianka, z którą powinni zapoznać się wszyscy chętni na ciąg dalszy. Wszelkie dyskusje, podziękowania, poematy pochwalne i wieszanie psów na MG proszę przenieś do tamtego tematu. Tam walcie śmiało, co wam leży na wątrobie, bo Ja lubię mieć informacje zwrotną od graczy, nawet jak piszą, że jestem najgorszymi MG u jakiego grali, i że grali u mnie tylko z czystego masochizmu. Raporty z sesji zaś to taki mój mały konik (co widać po objętości tegoż :P), więc nabijanie tam postów i oglądalności to najlepszy sposób (nie licząc przekupstwa ) na podlizanie się MG. Serio.

http://lastinn.info/raporty-z-sesji/...tml#post351191 (WFRP 2ed "Bestia z Ostermak")

Ci co przeżył, dostaną oczywiście PD i inne rzeczy (Albert zaliczył kolejny PO za nieudane czarowanie. Jesteś liderem w tej kategorii compadre ), to jednak jak już będzie ustalona kwestia kontynuacji. Za nim zaczniemy nową sesje, ale już po dyskusji w raporcie będę miał dla was jeszcze jedną niespodziankę.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline