Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 17:11   #5
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Ja napiszę krótko. MG się rozpisał za nas wszystkich a ja z reguły nie czytam czegoś na więcej niż a4 tekstu.

Sesja bardzo mi się podobała.

Kwestie mechaniczne, brak doca ułatwiający pewne rzeczy ale utrudniający dogadywanie się i dialogi na plus. Lepiej zostawić pewne rzeczy niedopowiedziane niż babrać się w linkach do doka i chaotycznych dialogach w których nie wiadomo o co chodzi.

Posty tworzyły kontynuację to też plus. Gdy zaliczyłem pobyt w szpitalu nie było problemu z nadrobieniem zaległości.

Na minus przyjęcie pewnych założeń fabularnych. Miałem wrażenie, że Wins i kapelusznik są nie do ruszenia. Kiedy robili błąd, jak na przykład wzięcie na muszkę przez kapelusznika chłopaka Moniki, zawsze robiło się coś co im ratowało skórę. Chcieliśmy dostać go za cenę życia BN nie dało rady. Wins był niemożliwy do zaskoczenia i podejścia itp.

Mimo to sesja bardzo mi się podobała. Żałuję trochę, że nie pisałem lepiej. W paru miejscach zdarzyły mi się słabe notki. Postać była stworzona pod tropienie i zastawianie pułapek na bestię a w ogóle tego nie było. Trochę szkoda. Raz się udało wykorzystać Spąga do tropienia.

Co do kontynuacji. Rozumiem, że moja postać przeżyła dzięki PP. Jeśli żyje to Gottri będzie chciał na stare lata odwiedzić rodzinne góry. A właściwie góry przodków bo jest z miejskich krasnoludów. Z miłą chęcią zaprosi resztę znajomków z polowania na bestię. Czyli 4. Wszystko się jakoś ułoży. Trzy metry po ziemią.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem