Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 21:59   #13
Luffy
 
Luffy's Avatar
 
Reputacja: 1 Luffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skałLuffy jest jak klejnot wśród skał
No i moja ocena!

Sesja była dla mnie pierwszym kontaktem z RPG przez forum dlatego za moją zieloność, przepraszam. Niemniej jeśli wszystkie sesje tu tak wyglądają to zdecydowanie zostaję!

Za mechanikę należą się brawa! Nie znoszę storytellingu i tego najbardziej się obawiałem szukając swojego miejsca na forum poświęconego RPG. Miło było odkryć że ktoś tu sobie turla w najlepsze!

Malahaj, według mnie prowadzisz świetnie, zawsze czytałeś i reagowałeś na to co piszemy nie tylko w sesji ale i w komentarzach, praktycznie mogliśmy zapytać Cię o wszystko i nie było momentu żebyś przestał nad nami "czuwać". Sesja mnie porwała, szczerze czekałem na każdy Twój kolejny post.

PDki starałem się wydawać, Twój system bardzo mi odpowiada, dzięki temu jest szansa dopasowania sobie choć jednej umiejętności ze znajomością pi razy drzwi zadania. Jestem na tak!

Wydaję mi się, że mogłem dużo lepiej zagrać. Chyba za słabo zaplanowałem swoją postać pod względem charakteru i osobowości, Felix wydaje mi się dość bezbarwny. No cóż, może cios toporem w głowę który wyłączył mnie z ostatniej bitwy odmienił mojego BG, czemu nie. I żeby nie było, wciąż rozpatruję tego Twojego "piromana"! Matyjasz, dawaj podpałkę!

Pozostali gracze spełnili moje oczekiwania co do wspólnej zabawy. Każdy z was się zaangażował i odgrywał swoją rolę. Za grę z wami serdecznie dziękuję, nie powiem, dużo się od was nauczyłem i z chęcią podpatrzę jeszcze trochę!

Jeśli chodzi o fabułę, to była zawiła. Lecz bynajmniej nie jest to określenie pejoratywne. Może spodziewałem się czegoś bardziej prostolinijnego i właśnie tu zaskoczenie na plus. Bardzo ciekawe koligacje między NPCami, zwłaszcza głównymi badassami, mimo że odkryliśmy je w całości tutaj

Co do kontynuacji to moja odpowiedź brzmi TAAAK! Z wielką chęcią zagram z wami jeszcze raz, z jeszcze lepszym skutkiem jak mam nadzieje. Jako mój wybór głosuję za 3b, moja klimaty i trafiłeś doskonale, nie może mnie zabraknąć na baksztagach, pracującego przy fałach, rozrywającego fok i pijącego rum na umór! Czyli jak najbardziej, zapisuję się! jedyne pytanie to: kiedy ruszamy?
 
Luffy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem