Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 22:04   #14
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Strzała zaraz pod kapeluszem myślę, że spowodowałaby podobny efekt
Masz rację oczywiście. Tylko tutaj mamy do czynienia z akcją w stylu „wszystko, albo nic”. Ranny koń albo zrzuca jeźdźca, albo nie nadaje się do ucieczki, albo w najlepszym razie, czyni to dużo wolniej. Zwłaszcza obciążony dwoma pasażerami. Ranny człowiek, jeśli tylko utrzyma się na jego grzbiecie nic/nie wiele nie traci na szybkości przemieszczania.

Cytat:
baksztagach, pracującego przy fałach, rozrywającego fok i pijącego rum na umór!
Oj, przestraszyłeś mnie troszkę. Ja się na tym specjalnie nie znam, ale, że widzę twój zapał, to jeśli faktycznie będziemy bawić się na wodzie, to zatrudniam cię jako eksperta w dziedzinie żeglarstwa.

Cytat:
Czyli jak najbardziej, zapisuję się! jedyne pytanie to: kiedy ruszamy?
Powiem tak. W najbliższym czasie w moim życiu osobistym zajdzie duża zmiana i czekam na nią z niecierpliwością. Nie zacznę sesji dopóki to nie nastąpi. Zresztą rozgrywka nauczyła mnie, ze warto się trochę solidniej do prowadzenia scenariusza przygotować, to bardzo ułatwia sprawę. Nie martwcie się jednak. Jak zapowiedziałem w komentarzach mam jeszcze jedną niespodziankę w rękawie, wiec nie powinniście się nudzić.

Najnowszy ranking

Uli opcja nr 4
AJT, Kymil i Luffy opcja nr 3 Na razie prowadzi.
Matyjasz, Komtur opcja nr 1
 
__________________
naturalne jak telekineza.

Ostatnio edytowane przez malahaj : 17-03-2012 o 22:16.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem