Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2012, 23:41   #6
pawelps100
 
Reputacja: 1 pawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumnypawelps100 ma z czego być dumny
Ulli, twoja KP dotarła na mojego maila, ale jest w formacie odt. , a ja u siebie mam tylko ms offce'a. Jakbyś mógł, to prześlij mi to w formacie doc albo pdf. Możesz też wrzucić ją na google doca i przesłać mi linka.

Reinhard, twoja KP w ogóle nie dotarła na mojego maila. Prześlij mi jeszcze raz albo na PW. A jak nie masz historii postaci, to ją mi doślij.

I jeszcze jedna ważna rzecz, o której zapomniałem- jak będziecie pisali historię, to niech jej część historyczna zakończy się przybyciem do Marienburga , charakterystyka niech pozostanie na końcu.

Aeshadiv,twoja historia jest w porządku, choć brakuje jeszcze tych kilku elementów, o których pisałem ci na PW, a także tej części historii, co piszę w tym poście, ale to ja zapomniałem to dodać. Poza tym jeszcze doślij mi KP, a będzie już całkowicie w porządku.
 
pawelps100 jest offline