Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2006, 13:05   #17
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Z przykrością informuję, że mój ostatni post w sesji naprawdę był ostatnim (no, może jeszcze jeden czy dwa ) i zarazem pożegnalnym postem. Życzę Wam wszystkim powodzenia, dobrej zabawy i niesamowitych przygód wśród planów! I nie zawiedźcie mnie - musicie ocalić świat i zwyciężyć :P

P.S.: Kutaku, powinieneś być z siebie dumny - to pierwsza sesja z której odchodzę I nie będziesz mnie już musiał molestować o odpisywanie!

[user=1476]Tak to sobie wymyśliłam, że spróbuję odtworzyć portal i przez niego przejść, ale w taki sposób, żeby trafić do mojego świata. Nie wiem jak to wygląda od strony mechaniki, ale to chyba najmniejszy problem W świecie Lorelei portale to coś normalnego i główny sposób poruszania się Obdarzonych, więc pomyślałam, że powinna się na tym znać. Zdolna z niej dziewczyna w końcu

Na razie poczekam na reakcję graczy i dopiero opiszę jak próbuję przejść przez portal. Chyba, że chcesz to szybciej zakończyć, to nie ma sprawy - możesz sam to opisać. Wszystko zależy od Ciebie kochany MG [/user]
 
Milly jest offline