Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2012, 12:07   #18
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Padła propozycja więc wypadało odpowiedzieć.

- Jeśli o mnie chodzi- kontynuował Imrak, po przekazaniu propozycji grupie pościgowej- można to rozważyć. Pieniądze takie same ich jak i księcia elektora a tu w dodatku więcej. Jak się coś nie spodoba zawsze będzie można poszukać ich jeszcze raz- parsknął śmiechem mrugając do siedzącego nieopodal Magnara.

- Honor mój na tym w żaden sposób nie ucierpi bo słowa żadnego Todrbringerowi nie dawałem, więc ja chętnie bym wykup przyjął.

Milcząc powiódł wzrokiem po reszcie towarzyszy czy wśród nich nie znajdzie chętnych do targów.

***

Imrak siedział z resztą kompani w gospodzie i popijał piwo. Ostatnia akcja średnio się udała, więc nie był zbyt zadowolony z siebie. "Gdybym lepiej machnął toporem uciąłbym mu nogę zamiast palec"-dręczyły go myśli.
Nieciekawy nastrój pomógł rozproszyć Edgar na którego przypadkiem się natknęli, a właściwie który natknął się na nich.
Propozycja zapewnienia porządku na weselu przypadła Imrakowi do gustu.

- Ja bym się zgodził. Darmowa wyżerka i picie przez kilka dni jest nie do pogardzenia. Odnowimy ponadto dawną znajomość a po drodze może trafi się okazja do zarobku. Ja mogę ruszać choćby dziś.
 
Ulli jest offline