Wątek: Obłędny Kult
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 01:32   #32
homeosapiens
 
homeosapiens's Avatar
 
Reputacja: 1 homeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetnyhomeosapiens jest po prostu świetny
„Jak możliwe jest mnie znać, skoro nie wiesz o co pytać?
Przeczytaj uważnie to pytanie, bo kryje się za nim rozwiązanie. Kim jestem?”


Kim jestem wskazuję na osobę, zaś o co, wskazuje na rzecz. To nie może mieć tutaj decydującego wpływu. Prawdopodobnie błąd tego, który tworzył. Pytanie i odpowiedź nie pasują, ponieważ nie ma ich za pytaniem, a właśnie tam powinno się kryć rozwiązanie. Rozwiązanie, czyli odpowiedź na zagadkę. Coś co kryje się za pytaniem. Za każdym pytaniem jest...

-Jesteś znakiem zapytania.

Randal wypowiadając te słowa przygotował się na najgorsze. Nigdy nie wiadomo, czy czegoś się nie przegapiło odpowiadając na zagadki...

W tej chwili napis zniknął i zaczęła się wlewać do pomieszczenia woda. Coś poszło nie tak, jak miało pójść. Odpowiedź była zła i to była wina Randala.

-Cholera. Przeklęte zagadki.

Cóż więcej można było teraz zrobić? Pomóc im jakoś się z tego wydostać i jak najszybciej o tym zapomnieć. Kto może mieć największy problem z wodą? Filut i ja.

-Gustawie, spróbuj wywarzyć drzwi! Pomogę ci jak umiem.

Randal będąc nad ziemią miał nadzieję, że woda go nie dosięgnie.

I tak chciałes być mądry, a spartoliłeś wszystko. Będą się na ciebie patrzyli jak na idiote jakiś czas. Będzie miło na to popatrzeć

Za chwilę wrzucę Cię do wody. Wtedy to dopiero będzie mi miło.



Rzucone czary:
Wytrzymałość niedźwiedzia x2(na siebie i na Filuta)
Siła byka x1(na Gustawa)
Lot



Rzuty:

Wytrwałość=5
Stłuczenia=9
 

Ostatnio edytowane przez homeosapiens : 26-03-2012 o 15:09.
homeosapiens jest offline