Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 13:30   #32
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Ja to tak rozumie, jak mi opowiadał Kanon.
To teraz pomyśl sobie, ze jesteś MG i ktoś ci zrobił taką postać. Czy to w ogóle jest grywalne?? Czy taka postać nadaje się do czegokolwiek?? Może na solówkę. Ale patrząc realnie, taki wampir zostałby szybko wyeliminowany gdyż stanowi poważne zagrożenie dla Maskarady. Malkavianie to wcale nie są psychopaci z hizofrenią.

Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
Skąd się biorą takie właściwości ich krwi? Magia czy po prostu coś niewyjaśnionego? Chociaż to jedno i to samo.
Można powiedzieć, że to taka magia. Bóg przeklął Kaina za jego zbrodnię i dał mu jednocześnie znak, żeby mógł iść między ludzi i żeby ci go nie zabili. A Kain czując się po pewnym czasie niezwykle samotny w swoim przekleństwie stworzył sobie potomka przekazując mu swoja krew. I tą właśnie krew Rodzic przekazuje Potomkowi.


Cytat:
Napisał Sarameda Zobacz post
A jakby ktoś grał taką postacią jak moja, dopuściłabyś do grania?
Na upartego... chociaż musiałbym zobaczyć cała postać.
Seks-zabawka dla wilkołaka, to brzmi... no nie ważne. Chyba, ze to byłby Tancerz Czarnej Spirali. W to jeszcze uwierzyłabym.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem