Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2012, 14:51   #322
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
I tak oto przed Tonem stanął kolejny wybór zadania.

- Że co? Łapać ptaszka - tak przy wszystkich?! O nie! Na mnie czekają wezwania heroiczne, mierzenie się z epickimi przeciwnikami i spuszczanie im manta. Dawać mi tu tego władcę lodowego zamku!

Tony wyruszył do lodowego zamku, by spuścić manto tamtejszemu władcy. Po drodze zastanawiał się, jak ów wygląda:








Oraz opracowywał kilka sprytnych planów pokonania go. Może na przykład rozpalić ogień pod zamrożonym zamkiem i z ukrycia patrzeć jak taje? Albo na początek miąchnąć we władcę termosem z rozmrażaczem? Czy lepiej nagadać mu, że jego systemy chłodzenia emitują za dużo freonu i przekonać do dymisji? Koniec końców zwyciężyła konwencjonalna metoda 3S (Sneak-Stab-Smile).

Ton po cichu skradał się z nożem w dłoni...
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline