Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2012, 12:44   #21
Hawkeye
 
Hawkeye's Avatar
 
Reputacja: 1 Hawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputacjęHawkeye ma wspaniałą reputację
Zagłosowałem, choć nie jestem pewien czy zagrałbym. Oczywiście standardowe powody to byłby czas (jego brak) ilość sesji, w których już gram etc.

Jednak mam pewne zastrzeżenia co do samego pomysłu. Po pierwsze nie grałbym w sesję, która dzieje się w czasie wydarzeń opisanych w książkach. Jeżeli ma to być sesja z rozmachem i o polityce, to nie widzę zbyt wielkich możliwości manewru, nawet jeżeli założenia dotyczyły by gry pomniejszym rodem (bo większość, z pomniejszych, które miała wpływ na polityce, jest w książce zadeklarowana).

Inne zastrzeżenie to kwestia postaci. Wydaje mi się, że posypią się tutaj klony postaci opisanych w Grze ... to też nie byłoby zbyt dobre.

Natomiast zastanawiałbym się nad grą w okresie wcześniejszym. Historia opisana w Pieśni daje duże możliwości interpretacji.

Może obsadzić sesję w czasach Buntu Roberta i niech gracze i sam ich ród decydują, po której stronie staną.

A może, któryś z innych konfliktów: Wojna Dziewięciogroszowych królów? A może nawet posunąć się jeszcze dalej do tyłu w historii i grać podczas "Tańca ze Smokami?"
 
__________________
We have done the impossible, and that makes us mighty
Hawkeye jest offline