Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2006, 21:02   #11
Maciek292
 
Reputacja: 1 Maciek292 ma wyłączoną reputację
Abel Nabunasir
Widzisz cwaniaczkowaty uśmiech na twarzy karczmarza. Podchodzi do twego stolika i po chwili odpowiada -Sluchaj, mój niezbyt inteligentny przyjacielu. Zamiast rozglądać się za kobietami, lepiej zwróć na trzech panów siedzących w tamtym rogu. Nie wiem, czy wiesz, ale jesteś na terenie państwa naszego potęznego władcy Grishnacka. Spójrz na ich topory - wystarczy skinienie mego palca, a na moje życzenie znajdą się one w twym osiłkowatym ciele.- , po czym dodaje -A co do twych nędznych oszczędności, jeśli mogę je nazwać oszczędnościami, są tu.- . Z delikatnością, dwoma palcami, kładzie je na stole. Następnie spluwa w twym kierunku, lecz widać, że nigdy nie brał udziału w konkursach plucia na odległość, gdyż jego ślina doleciała ledwo pod jego własne stopy. Lekko poddenerwowany odchodzi.
Niha'i Ajj Kana
Spoglądając przez okno, zauważyłeś, iż do chłopca, małego złodzieja, którego przed chwilą widziałeś, podchodzi jakiś człowiek, wyłaniający się z lasu. Następnie uderza chłopaka pałką i zabiera mu sakwę. Następnie zaciąga ciało do lasu i odchodzi ścieżką w nieznanym ci kierunku, podrzucając po drodze swą nabytą przed momentem brzęczącą zdobyczą.
Endridil
Po chwili podana została ci tacka z małą buteleczką wina oraz miska z gulaszem wołowym, lecz po chwili karczmarz zamienia gulasz na porcję sałatki warzywnej z różnymi leśnymi dodatkami. Karczmarz odzywa się -Najmocniej przepraszam zacnego pana, ale to z poddenerwowania z powodu pewnego niesfornego klienta. Nie zauważyłem, iż jest pan elfem.- , po czym karczmarz uśmiecha się i pobiera należną zapłatę, dwie sztuki złota (wino w tych okolicach jest drogie, lecz przepyszne).
 
__________________
MG: Atakujecie wilka!
Gracz 1: Podchodzę na wprost wilka i nawiązuje kontakt wzrokowy, następnie atakuję!
Gracz 2: Biorę wilka od tyłu!
Wszyscy grający: Ty zboczeńcu!!!
Maciek292 jest offline