Wątek: Byle Do Przodu!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2012, 13:12   #325
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Ręka, noga, mózg na ścianie, sztany, glany, kark złamany, zęby wybite, łeb urwany, krew tryska, jelita się plączą, gałka oczna skacze po podłodze jak ping-pong. Tak prezentował się Tony po spotkaniu z lodowym władcą.

- Khhhhyyyyyyy - stwierdził bohater.

Po czym resztkami sił sięgnął po buteleczkę z eliksirem uzdrawiającym. I było jak w reklamie batoników czy innych enerdżidrinków "I jedziesz dalej!". Byle do przodu!


Był znów pełen sił:

- Ej, gościu, nie byłem gotowy! Nie ma takich! Teraz liczę: raz, dwa trzy i dopiero się lejemy.

Powiedział Ton, a jednocześnie pomyślał:

"Policzę do dwóch i zasztyletuję go z zaskoczki. Trza se ułatwiać, a nie utrudniać."

~*~

A tymczasem na lodowe pustkowi nadciągał, wiadomo, to ptak, to samolot, nie to...


Jezus, Maria! Co oni robią z tym nosorożcem?!
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.

Ostatnio edytowane przez JanPolak : 28-03-2012 o 13:20. Powód: zapomniałem nosorożca
JanPolak jest offline