Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2012, 15:46   #8
Sarameda
 
Sarameda's Avatar
 
Reputacja: 1 Sarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znanySarameda nie jest za bardzo znany
To nie był brak szacunku. Wypadły mi bardzo poważne sprawy prywatne, z których nie muszę się tłumaczyć. Jeden z adminów o tym wiedział i wystarczy. To nie jest miejsce, w którym mam się zwierzać ze swoich problemów. Bardzo mi zależało, żeby prowadzić tą sesję, ale po dłuższej nieobecności została zamknięta. Do tego dochodzi kwestia braku szacunku do MOJEJ OSOBY, gdy prosiłam graczy by nie dopisywali jakiś swoich domysłów, tylko odpisywali na to co się dzieje i mimo prośby o poprawę postów, nie zostało to zmienione.
Z resztą informowałam o braku dostępu do internetu, jeśli dobrze pamiętam w komentarzach do gry.
Napisze Ci na prv czemu zniknęłam na tak długo i to nie jest kwestia olewania i braku szacunku.
 
__________________
In vitae non oportet quod semper sit ratione ducitur, sed duci debere cor czyli W życiu nie zawsze trzeba kierować się rozumem, lecz trzeba kierować się sercem
Sarameda jest offline