Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2006, 16:35   #17
Maciek292
 
Reputacja: 1 Maciek292 ma wyłączoną reputację
Seviolas
Gdy tylko odezwałeś się, karczmarz zrobił ciut tajemniczą minę i rzekł -Słuchaj, ja nic nie wiem. Zapamiętaj to sobie i nigdy mnie o nic nie pytaj, jasne? Ale jeśli chcesz coś wiedzieć, to spytaj się tamtych dwóch.- , mówiąc to wskazuje na dwóch pół-orków z toporami. Po chwili dodaje -Nie zwracaj uwagę na ich topory oraz groźny wygląd. Płacę im za siedzenie tutaj w tych strojach i robienie za strażników Grishnacka, by żaden rzezimieszek lub złodziej się tu nie kręcił.- . Po tym, jak zakończył swą wypowiedź, poszedł do kuchni zabrał się za mycie garów.
Abel Nabunasir
Zaraz po położeniu się na posłanie, przeciągasz się z rozkoszą, gdyż ból już od kilku godzin katował twe zmęczone ciało. Po chwili, nawet nie wiesz kiedy, zasypiasz. Wszystko dookoła uspokaja się i wycisza się. Ale teraz jesteś już pogrążony we śnie.
Niha'i Ajj Kana
Niestety, po drodze do izby ni csię nie wydarzyło. Choć miałeś wielką nadzieję, nie zaszło tam nic godnego twej uwagi. Po chwili jesteś już u drzwi waszej izby. Stoisz przed drzwiami, lecz... okazuje się że drzwi są zamknięte na klucz. Na szczęście masz kilka wytrychów.
Endridil
Gdy tylko wyszedłeś przed karczmę, lekki zefirek połaskotał cię po twarzy. Wszystko dookoła wydawało ci się takie senne. Sam ledwo trzymasz się na przygiętych lekko nogach. Czujesz że zaczynasz przysypiać na stojąco.
 
Maciek292 jest offline