Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2005, 11:42   #14
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
DOMINIC

Poprzedniego wieczoru.

Zaczynam przepychać się do baru. Wkurwiony na faceta przy wejściu który zabrał moje zabawki. - No tak ale tutaj to on dba o moje bezpieczeństwo. - Myśle brnąc do przodu. Poznaje dwie osoby które czsem zjawiają sie u nas, ten facet z całym tym srebrnym badziewiem na mordzie i jego non-stop zacpana dupa. A może to już inna próbuje sie zaćpać ? Kiwam im głową i ide dalej w ścisku. - Suma sumarum czuje się bezpieczniej niż na ulicach z tą pożal się boże policją. A jak koleś na bramce spierdoli, to dostanie nieźle po piździe. Ha... I ja też tam będę. - Pozwalam się ponieść tłumowi i docieram do baru. Kiwam głową barmanowi i pokazuje co ma mi podac. W tym hałasie ciężko usłyszeć samego siebie. Pierwszy łyk zimnego piwa po takim dniu jest nienazwaną rozkoszą - Kurwa, to jest czasami lepsze od orgazmu. - Następny łyk pociągam już większy i mniej się na nim koncentruje, choć sprawia mi taką samą przyjemność jak pirewszy. Zaczynam się rozglądać po sali za kimś z kim mógłbym pogadać, a może jakimś towarzystwem na noc. Lubię ostrą muzykę, ale ta kapela ściągnęła dziś do knajpy samych ćpunów. Wypijam jeszcze jedno piwo patrząc w ekran telewizora, zabieram jeszcze dwie zimne butelki i wracam do domu. - Jutro przecież pobudka o świcie. - Do głowy napływają wspomnienia. - Kiedy ja ostatnio wstawałem o takiej godzinie ? To już będzie ponad pół roku. Kurwa i co mi z tego przyszło ? ...
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline