Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2012, 09:59   #36
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ok, może "knucie" było złym określeniem. Nie będę wnikać w szczegóły gdyż potrzebowałabym z 3 h żeby opisać sytuację panującą u nas w drużynie, ale powiem tak; drużyna składa się z; praworządnej elfki wojowniczki ala-paladynki, drowiego skrytobójcy, praworządnego wojownika, wampira, demona, dwarfki, oraz pijaczka-menela. "Knucie" polega na powstrzymywaniu drowa od zabicia dwarfki i praworządnego wojownika, demona od zabicia drowa, wampira, praworządnego wojownika i całej reszty w następnej kolejności, dwarki od kłótni z demonem, elfki od zapadania na miłość z drowem i demonem, itd itp, W MIĘDZYCZASIE wykonując questy, mając na uwadze, że nie można zostawić drowa sam na sam z dwarfką, demona z drowem czy wampirem, pijaczka z drowem, dwarfki z pijaczkiem, itd itp... Generalnie składamy się z istot świetnie ze sobą współpracujących JEŚLI spełnione są pewne warunki - a sesja polega na tym, aby dbać o spełnianie tych warunków i trzymać się razem, nie prowokując sytuacji w których towarzysz mógłby chcieć uszkodzić mentalnie/cieleśnie kogoś z drużyny [reakcja łańcuchowa ] Nie gramy po to, żeby uszkodzić siebie nawzajem, ale wiemy że odgrywanie postaci sprawia że może do tego dojść, co sprawia że sesja ma prawdziwy smaczek i sens gry w takim, niezastąpionym towarzystwie! Zabijanie goblinów bez podejrzanego drowa zabójcy i demona być-może-czyhających-na-okazję-żeby-cię-uszkodzić u boku nie ma sensu w naszym wieku...
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem