Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2012, 05:19   #10
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Na wstępie proszę, o wybaczenie podwójnego posta w komentarzach, ale ważne jest by gracze przeczytali to nim zaczną buszować w temacie sesji :].

Po 1. - otrzymałem do tej pory jedynie dwa PM z deklaracjami ekwipunku. Od Feataura i Glyswena. Przed napisaniem pierwszego posta proszę o przesłanie mi spisu.

Po 2. Zanim jeszcze do samego posta przejdziemy - sprawa z avatarem. Proszę aby wasze obrazy nie przekraczały rozmiarów 150x230. Proszę o ich odpowiednią edycję.

Po 3. Lubię posty rozbudowane, wzbogacane o retrospekcje i odniesienia do tego co piszę , a nie jedynie do bieżących wydarzeń. To storytelling + gramy w świecie pochodzącym z lubianej przez nas serii książek - wydaje mi się, że dzięki temu mniej więcej orientujecie się na co , jako inkwizytorzy, możecie sobie pozwolić. Chce dać wam dużo swobody w budowaniu postów - jeśli będę miał jakieś uwagi na pewni je zgłoszę. Jeśli wy będziecie mieć bardziej szczegółowe pytania - śmiało pisać.
Dbajcie o stylistykę swoich postów i starajcie się budować nimi odpowiedni klimat.

Po 4. Już co do samych spraw "wewnątrz grupy" - najstarszym inkwizytorem z waszej piątki jest Xavier [Feataur]. Tuż za nim Alinard [GreK]. Co za tym idzie, należy te postacie traktować jako inkwizytorów prowadzących. Ich opinia i zdanie jest bardzo ważne. Chyba nie muszę tej zasady tłumaczyć, skoro wszyscy czytaliśmy książki, prawda ?:].

Po 5. Jest was piątka [ jak się ułożyło ] - nie wyobrażam sobie szczerze mówiąc, abyście wszędzie mieli chodzić całą "bandą" i przesłuchiwać podejrzanych, mieszkańców czy wykonywać inne zadania...Starajcie się sami dzielić "obowiązkami". W pierwszym poście dałem wam wiele miejsca na "dotarcie się" postaci. Tak abyście mogli jakoś znormalizować stosunki między sobą. Przedstawiliście co, kto może wiedzieć [ GLYSWEN CZEKAMY NA CIEBIE Z TYM DALEJ ^_^] o waszych bohaterach, jednak to pierwsze posty zazwyczaj determinują stosunki między nimi.


Po 6. wszystkie dialogi spisywać będziemy na google.doc. Wyślę odpowiedni link na wasze e-maile. Proszę więc je sprawdzić i zerknąć do dokumentu :]



A teraz wybaczcie, mili moi... Ale czuje się gotowy by w końcu udać się na spoczynek... Na szczęście nie wieczny :].
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline