Wątek: DnD 5th edition
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2012, 13:47   #17
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
Każdy to postrzega inaczej. Jeden zaakceptuje to z miejsca, inny będzie wręcz wyczekiwał czegoś nowego, a z kolei ja po prostu będę kręcił nosem za każdym razem jak usłyszę o nowym systemie. Przy okazji wielu podręczników i dodatków nachodziła mnie myśl że są robione na siłę, zaś informacje w nich serwowane rozbija się na czynniki pierwsze żeby jak najwięcej produktów z tego powstało i to w głównej mierze mam na myśli.

Co do Errat to wiem że są za darmo, nie zarzucałem im że wydają je za kasę. W innym kontekście to powiedziałem.

Nie doszedłem do edycji 4 bo wydałem za dużo kasy na edycję 3 i edycję 3.5, a nagle okazało się że przestają je wspierać i po prostu za przeproszeniem wypiąłem się na nowe produkty od nich.

Czemu miałbym mieć to za złe? Nie wiem. Ale po prostu w jakimś stopniu mam :P Może przez to właśnie że nie mogłem dalej rozwijać tego w co juz zainwestowałem tyle kasy? Może z innych powodów.

Koniec końców, według mnie te systemy pokazują się w zbyt krótkich odstępach czasu co pozwala mi sądzić ze to jedynie nakręcanie maszynki do zysku (wiem, zbyt błyskotliwe spostrzeżenie to to nie jest, bo w końcu o to przecież chodzi w biznesie) ale jeśli mam być szczery to po zbieraniu opinii przez tyle lat wśród graczy i po przeprowadzaniu zamkniętych testów już dawno mogliby opracować system w miarę dopasowany dla każdego zamiast wydawać nowe edycje co jakiś czas.

A może po prostu sam fakt tego że chcąc być na bieżąco z D&D cały czas trzeba wydawać fortunę na podręczniki. Wcale nie zdziwiłbym sie jakby przemawiał przeze mnie po prostu hejt w tej kwestii, ale nic na to nie poradzę bo tak to jest jak inwestujesz w coś czas i pieniądze tylko po to by za chwilę wynosić to do piwnicy i robić miejsce na nowe podręczniki.

Myślę że wykazałbym się większą wyrozumiałością do tego całego zabiegu, gdyby chociaż te wypuszczane co chwilę dodatki były jakoś bardziej treściwe. A nie, tak jak wyżej wspomniałem rozbijane na czynniki pierwsze i sprzedawane każdy jako osobny podręcznik.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline