Wątek: DnD 5th edition
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2012, 15:33   #21
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
"Nie chcesz - Nie kupuj" to raczej słaba odpowiedź w dyskusji nie sądzisz? Przecież ten produkt jest robiony pod graczy prawda? Więc chyba opinie na jego temat powinny się liczyć chociaż w połowie tyle co kasowane za niego pieniądze...

Ja mówię o czymś takim jak na przykład dodatki dla profesji Pieśń i Cisza, Miecz i Pięść. Każdy rozbity na dodatkowe podręczniki które mogły spokojnie być zawarte w jedną całość i sprzedane jako pojedynczy produkt. To samo na przykład potwory Faerunu, które bez problemu mogły się zmieścić na końcu opisu świata.

Ja rozumiem że można kogoś usprawiedliwiać. Ale w momencie jeśli podejmujesz się obrony biznesmenów, tłumacząc ich z (moim zdaniem) naciągania klienteli na dodatkowe (moim zdaniem) niepotrzebne koszta, wówczas nabieram dystansu do Twojej oceny całej sprawy, bo wydaje mi się że w taki sposób reagują osoby zapatrzone w coś na tyle że nie mogą znieść ani słowa krytyki na dany temat. A najgorsze jest to że moja krytyka nie dotyczy jakości produktu, tylko rozdrabniania się na drobne.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline