Wątek: DnD 5th edition
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2012, 18:36   #27
Lucifer oO
Konto usunięte
 
Lucifer oO's Avatar
 
Reputacja: 1 Lucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwuLucifer oO jest godny podziwu
No to ogólnie wygląda na to ze nie czytasz ze zrozumieniem tego co piszę, albo koniec końców i tak interpretujesz to po swojemu.

Dla mnie szokujące jest usprawiedliwianie działań korporacji produkujących masowe produkty w celu zalania i zdominowania rynku niepotrzebnym shitem, który mógłby się ograniczać do naprawdę rzeczowych dodatków.

Dodatkowo nie sądzisz ze to dość nie ładnie pocisnąć po cudzej opinii i kończyć rozmowę w taki sposób?

Zauważ różnicę w moich wypowiedziach na temat tego co Ty mówisz i w swoich względem tego co ja mówię i nie chcę tutaj wywodzić się na temat tego jak działa konsumpcjonizm, ale bez urazy jesteś jedną z najbardziej podatnych na to osób z jakimi miałem do czynienia

Każdy z kim rozmawiam na takie tematy, nie ważne jak bardzo lubi szanuje i ceni produkty z których korzysta i tak przyznaje rację że tworzy się je w celu wyzysku. A Ty sprawiasz wrażenie jakbyś oczekiwał że albo zaakceptuję sprawę i będę szczęśliwie kupował wszystko tak jak to sprzedają, bez marudzenia na to w jakiej formie to sprzedają, albo że zamknę za przeproszeniem jadaczkę i pójdę w swoją stronę skoro mi sie nie podoba

Skoro otwierasz dyskusję i zachęcasz w poprzednich postach do jej prowadzenia, to nie sądzisz że powinieneś być trochę bardziej otwarty w takowej wymianie zdań na to co mówią inni? Uprzedzając fakty, ja dodam że potrafię uszanować Twoją opinię, jednocześnie nie mogąc zrozumieć Twojego braku wyrozumiałości dla tego o czym ja mówię.
 
__________________
...
Lucifer oO jest offline