Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2012, 22:51   #12
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
Lady Inkwizytor pozwoliła Alleusowi usiąść z powrotem na swoim miejscu i wróciła do projektora.
Spojrzała ponownie na zebranych.
-Dobrze, dziękuję wszystkim. Wiecie już jak wygląda sytuacja, zgodnie z sugestią siostry Aurelii mamy cztery cele. Omniscia, Omnipresencia, Necesitia et Simplicatasia...- cztery sfery pojawiły się w powietrzu przed zgromadzonymi.

– Omniscia ma dużą populację i sporą ilość odosobnionych Miast Uli, idealne miejsce, aby się schować i rozpocząć kult. Populacja Omnipresencji to niemal w stu procentach obsługa kurortów wypoczynkowych, plus goście i ochrona. Kurorty są w dużych odległościach od siebie, ale często przebywają tam osoby spoza systemu, a ten nie podlega obecnie kwarantannie. Necesitia ma ogromny potencjał na rewoltę, na szczęście nie mają szans na ucieczkę.
Simplicatasa jest trudna do określenia dla mnie. Ludzie tam są zacofani, ale ich wiara w lokalny kult Imperialny jest silna, dochodzi do tego jeszcze ksenofobia takich społeczności... Aquila.- projektor po raz kolejny ukazał pod-sektor, w którym obecnie się znajdowali

-Iefetus et Omniscia.- dwie gwiazdy za błysły na czerwono- Między nami, a Iefetusem jest jakiś tydzień drogi przez Spacznię. System nie jest jeszcze odbity więc na pewno nie mamy co liczyć na możliwe wsparcie militarne przez jakiś czas. Dlatego chce na razie załatwić tą sprawę po cichu, jeżeli wróg się tu znajduje, nie możemy go zmusić do przyspieszonego działania. Wiem, że to co mówię, może być trudne do przyjęcia, ale na razie nie mamy szans na starcie z większym kultem. Jeżeli okaże się, że są to niewielkie komórki wkroczymy, ale jest coś w tym systemie co mnie martwi...- ponownie zerknęła na swych agentów

-Oto nasze cele, może zająć się nimi pojedynczo, lub podzielić nas i wysłać na dwie lub trzy planety. Czekam na wsze propozycje.
 
Seachmall jest offline