Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2006, 18:29   #71
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Wierzę ci Mal, ja mam ten sam problem jeśli chodzi o granie na żywo A macie może Magic the Gathering? Zawsze jak coś możemy pograć

Ruda! Jak śmiesz chorować w takiej chwili, nawet nie ma mowy żebyś mogła nie dotrzeć na ten zlot, to dzięki tobie on powstał! A tak w ogóle to jadę z tobą jednak pociągiem, moja koleżanka zresztą też, bo zgadnijcie co? Ona też jest chora i jest teraz w Grudziądzu w domku Ale na szczęście będzie na weekend w Toruniu, więc nawet się nie waż Ruda nie dojechać :P I powiedz co z tym śpiworem, ja mam go brać czy ty weźmiesz?

UWAGA!
Z tego co mi wiadomo zmieniają się rozkłady jazdy PKP od soboty, więc na internetowych rozkładach chyba nie ma co polegać.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline