Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2012, 18:48   #31
Salamandra
 
Salamandra's Avatar
 
Reputacja: 1 Salamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwuSalamandra jest godny podziwu
Podobają mi się barwne sesje gdzie jednak trochę opisuje się tej okolicy. Szczególnie jak postać pojawia się w miejscu w którym trochę pobędzie.

Zależy kto czego oczekuje. Dla mnie gra ma być odskocznią, ma być momentem rozluźnienia. Przedewszystkim fantastyką, w której mogę pochodzić po słonecznych plażach i podziwiać zachód słońca, przemierzać galaktyki, nocować w barokowym zamku.... nawet jeżeli za oknem mam widok na sklep monopolowy i bande .....ekhem.

Sesje, w których MG nastawia się tylko na akcje, a opis terenu minimalizuje do "łąka, las, łąka, duże bagno, małe bagno" to dla mnie strata czasu. Mimo wszystko - kwestia gustu

Angelos świetnie to opisał
 

Ostatnio edytowane przez Salamandra : 05-04-2012 o 18:49. Powód: Zapomniałam dodać jednego zdania :D
Salamandra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem