Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2005, 19:53   #16
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
DOMINIC

Szary świt przebił się przez okno. Przez smog i drapacze chmur inne światło nie dociera na taką wysokość. Deszcz skończył sie zaraz przed świtem i teraz przez otwarte okno czućbyło straszny smród. Nagle mały pokój wypełnił hałas głośnej ostrej muzyki. Po dziesięciu minutach ktoś z góry rozpoczął dobijanie się waląc czym ciężkim w podłogę. Pilotem ściszyłem muzykę i wstałem. Zamknąłem okno i włączyłem klimaztyzator. Szybki zimny prysznic, kawa i jakieś bio-paskudztwo, które można kupić wszędzie za kilka centów, na śniadanie. Szybko się ubrałem. - Kurwa jeszcze 15 minut, znowu się spóźnię. - Biorę sprzęt i wybiegam na ulice. Siadam na trzy-kołówkę Harleya i wąskimi przecznicami, podwórkami i asfaltowymi boiskami do kosza, skracając drogę, jadę jak najszybciej do tej parszywej nory.
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline