Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2012, 15:14   #47
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Uważam, że zbędnie robicie znów z igły widły w tym konkretnym opisanym przypadku i gubicie sedno sprawy.

Sytuacja 1 – gracze odizolowani
Mg; Widzisz jak G2 zostawił swoje rzeczy w pokoju i schodzi na dół na obiad, co robisz?
G1; Skradam się do jego pokoju by coś ukraść…
Mg; [wychodzi do pokoju obok gdzie siedzi G2] Ok, zszedłeś na dół, co robisz?
G2; Zamawiam piwo i piję…
Mg; [wraca do G1] W pokoju nikogo nie ma, udaje ci się podkraść trochę kasy…

Sytuacja 2 – gracze 1 jednym pokoju
Mg; Widzisz jak G2 zostawił swoje rzeczy w pokoju i schodzi na dół na obiad, co robisz?
G1; Skradam się do pokoju…
G2; Schodząc po schodach stwierdzam, że jednak nie powinienem zostawiać swoich rzeczy i wracam po nie!
G1; …

Też bym się wkurzyła, jako gracz, a nie postać, za takie prowadzenie sesji. I to nie ma nic do agresywności ani rywalizacji graczy, ani tego, czy gracze się lubią, czy nie, ani do rozróżnienia Postaci od Gracza, po prostu pewne błędy na sesji wkurzają każdych. Jeśli się powtarza błędy takie jak ten konkretny, trudno wymagać od graczy żeby byli zadowoleni i nie narzekali. I tyle w temacie.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem