Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2012, 20:42   #39
Lechun
 
Lechun's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skałLechun jest jak klejnot wśród skał
Ok, może i ja się wypowiem. Najwyżej ktoś mnie zbije, zwłaszcza że napiszę dokładnie to, co każdy wie.

Może tu nie chodzi o samego Malkaviana, co w ogóle o postać chorą psychicznie, w którą wczuć się człowiekowi normalnemu będzie niesamowicie trudno, ponieważ nie można w pełni zrozumieć jego psychiki. To, co nam(no, zakładam, że wszyscy jesteśmy zdrowi na umyśle) wydaje się nienormalne i chore, dla człowieka szalonego jest jak najbardziej logiczne. To jest cała sieć, którą w pełni rozumie tylko ten, co to przeżywa. Dla nas to jest tylko zbiór obserwacji, który jest tylko wierzchołkiem góry lodowej.

Komtur, podałeś jako przykład obsesję. I masz rację. Ale jak ogarnąć coś, co z natury nie można ogarnąć?

--------------------------------------------------------
Przy okazji: Pytanie o nWoD:
Jaką funkcję w Świecie Mroku pełnią Cyganie? Skąd się wzięli? I gdzie mogę o nich więcej poczytać?
 
__________________
Maturzysto! Podczas gdy Ty czytasz podpis jakiegoś grafomana, matura zbliża się wielkimi krokami. Gratuluję priorytetów. :D

Ostatnio edytowane przez Lechun : 07-04-2012 o 21:13.
Lechun jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem